Спартакіада з баскетболу серед учнів ЗЗСО пройшла на Донеччині

851

23.04 – 02.05.2019р. на спортивній базі ЗЗСО № 54 м. Маріуполь відбулися змагання з баскетболу серед дівчат закладів загально – середньої освіти південної зони Донецької області. В змаганнях прийняли участь 10 команд (100 дівчат). Згідно жеребкуванню змагання проводились по круговій системі у двох групах.

Переможці в групах змагались за перше місце. Команди, які посіли другі місця – за третє. За третє місце між командами ЗЗСО № 29 та ЗЗСО № 42 з рахунком 12:8 перемогла команда ЗЗСО № 42. Перше місце зайняла команда ЗЗСО № 15, яка з рахунком 36:18 перемогла команду ЗЗСО № 47.

Переможці та призери були нагороджені грамотами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, кубками – Маріупольського управління молодi та спорту.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН