Спартакіада з міні-футболу серед спеціальних закладів ЗСО завершилась на Волині

1206

В м. Рожище пройшли змагання з міні-футболу серед юнаків та дівчат за програмою XV Спартакіади Волині серед спеціальних закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування.

У змаганнях прийняли участь 6 команд спеціальних навчальних закладів – 108 учасників.

Зі словами привітання до учасників та їх вчителів звернулися: Олександр Манахін, в. о. начальника Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Ігор Кузава, начальник відділу освіти та молоді Рожищенської райдержадміністрації.

За підсумками змагань серед дівчат перше місце виборола команда Затурцівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, друге та третє місця посіли футболістки Головненської та Заболоттівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

Серед юнаків переможцями змагань стали школярі Головненської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, друге і третє місця посіли команди Липлянської та Затурцівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами відповідних ступенів Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів