Спеціальна Олімпіада України – інклюзія та здоров’я людей з інвалідністю в умовах пандемії

683

Заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Володимир Артамонов взяв участь у пресконференції “Спеціальна Олімпіада України – інклюзія та здоров’я людей з інвалідністю в умовах пандемії».

Разом із ним про важливі моменти потреб людей з інтелектуальною інвалідністю говорили: – Сергій Комісаренко, президент СОУ, Посол України, академік НАН України; – Євген Чеглаков, директор Фонду соціального захисту інвалідів; – Олег Дурбала, голова Правління Української федерації флорболу; – Денис Силантьєв, член Виконкому НОК України, срібний призер Олімпійських ігор з плавання; – Олександр Гливинський, президент Асоціації спортивних журналістів України; – Світлана Арбузова, віцепрезидент СОУ, член-кореспондент НАМН України, професорка.

Під час пресконференції, яку вів виконавчий директор СОУ Андрій Підварко, президент Спеціальної Олімпіади України Сергій Комісаренко отримав найвищу відзнаку в галузі охорони здоров’я від Спеціальної Олімпіади за вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я. За підсумками 2020 року лише 14 людей у світі отримали ці почесні відзнаки.

Володимир Артамонов під час виступу зазначив про тісну співпрацю Комітету зі Спеціальною Олімпіадою України у допомозі в організації й проведенні спортивних заходів, поділився спільними планами на цей рік.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів