Спільна нарада з профільним заступником міністра освіти і науки України Артуром Селецьким

1023

Сьогодні відбулась онлайн нарада Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його філій з профільним заступником міністра освіти і науки України Артуром Селецьким. Темою стали обговорення планів роботи та нагальних проблем в регіонах.

– Для нас важливо послухати керівників кожної області, щоб зрозуміти загальну проблематику і допомогти вирішити існуючі проблеми. Впевнений, що спільною працею всі питання будуть вирішенні найближчим часом, – сказав заступник міністра Артур Селецький.

Серед загальних проблем керівники обласних філій Комітету виокремили – передачу ДЮСШ від Департаментів освіти до Департаментів або Управлінь спорту, організацію проведення змагань в умовах пандемії COVID-19, фінансування, співпраця з територіальними громадами тощо.

– Зараз ми відчуваємо величезну підтримку з боку Міністерства освіти і науки і для нас такі відкриті діалоги є яскравим підтвердженням того, що проблеми розвитку фізичного виховання та спорту серед учнівської та студентської молоді будуть вислухані, а головне почуті. Так, їх багато, але навіть за такої складної ситуації, пов’язаної з пандемією, ми зможемо ефективно працювати і радувати юних атлетів та вболівальників яскравими змаганнями, – наголосив голова Комітету Вадим Стеценко.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів