Співпраця Луцької міської влади та науковців – запорука успіху університетського спорту

363

З метою пропаганди здорового способу життя та активного дозвілля серед студентської молоді, популяризації занять фізичною культурою і спортом у спортивному комплексі Волинського національного університету ім. Лесі Українки було проведено товариський матч з футзалу, в якому зустрілись команди Луцької міської ради та збірна ректора Волинського національного університету.

Перший тайм поєдинку завершився на користь освітян: їм вдалося забити три м’ячі у ворота суперника, пропустивши лише один у свої.

На початку другого тайму господарі майданчику додали ще один гол до свого активу.

Та все ж футболісти Луцької міської ради знайшли в собі сили переламати хід поєдинку і провести ряд небезпечних атак, три з яких виявились успішними.

Утім перемога дісталась команді ВНУ з рахунком 5:4.

Ректор Волинського національного університету ім. Лесі Українки Анатолій Цьось відзначив, що у складі команди в грі брали участь декани, начальники відділів, викладачі. Охочих було багато, що дозволяло часто міняти склад.

Неофіційний приз глядацьких симпатій заслужено отримав воротар команди ВНУ – декан факультету культури та мистецтв Віталій Охманюк.

Загалом всі лишилися задоволені, як учасники гри так і вболівальники.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів