SportCraft Games Online заохотив понад 500 дітей та підлітків регулярно займатися спортом

204

Челендж SportCraft Games Online тривав 21 день, адже, за поширеною думкою, саме стільки часу потрібно на формування нової звички. У ньому взяли участь понад пів тисячі дітей та підлітків від 6 до 21 року з різних куточків України. Упродовж трьох тижнів організатори події – Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Українська федерація учнівського спорту, Спортивна студентська спілка України разом із компанією Run Ukraine прищеплювали молоді звичку займатися спортом. Віримо, що любов до рухової активності і занять спортом залишиться з ними й на майбутнє.

Усього до челенджу долучилися діти й молодь зі 123 міст України. Найбільша кількість була з Києва – 81 учасник, Запоріжжя – 41 учасник, Миколаєва – 31 учасник.

Упродовж трьох тижнів учасники челенджу мали регулярно виконувати спортивні вправи та надсилати відеозвіти організаторам. Вони присідали, стрибали та відтискалися від підлоги – вправи були підібрані таким чином, щоб діти могли виконувати їх у домашніх умовах без спеціальної підготовки. Завдяки онлайн-формату кожен виконував вправи у себе вдома, дотримуючись карантину.

Наприкінці челенджу кожен учасник мав скласти спортивний “іспит”, виконавши вже знайомі йому вправи без перерви на відпочинок за єдин підхід. У результаті учасник отримав медаль та подарунки від організаторів SportCraft Games.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів