SportCraft Games Online заохотив понад 600 дітей та підлітків регулярно займатися спортом

1211

21 день тривав всеукраїнський челендж SportCraft Games Online, адже, за поширеною думкою, саме стільки часу потрібно на формування нової звички. У ньому взяли участь понад 624 учнів і студентів від 6 до 21 року з різних куточків України. Подібні челенджі дуже корисно впливають на нашу молодь, особливо це неохідно в увомах пандемії, коли учні й студенти багато годин проводять вдома перед монітором.

Усього до челенджу долучилися учні й студенти зі 120 міст України. Найбільша кількість була з Києва – 81 учасник, Запоріжжя – 41, Миколаєва – 31 учасник. Упродовж 3-х тижнів учасники челенджу мали регулярно виконувати спортивні вправи та надсилати відеозвіти організаторам. Вони присідали, стрибали та відтискалися від підлоги – вправи були підібрані таким чином, щоб діти могли виконувати їх у домашніх умовах без спеціальної підготовки. Завдяки онлайн-формату кожен виконував вправи у себе вдома, дотримуючись карантину.

Наприкінці челенджу кожен учасник складав спортивний «іспит», виконавши вже знайомі йому вправи без перерви на відпочинок, єдиним підходом. У результаті учасник отримав медаль та подарунки від організаторів SportCraft Games. Організатори заходу: Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України; Українська федерація учнівського спорту; Спортивна студентська спілка України; компанія Run Ukraine. Реєстрація на наступний спільний захід розпочнеться 22 лютого, виконання фактичних вправ з 1 березня.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів