Спортивне свято до Дня захисника України відбулось у Васильківському районі

1249

14 жовтня 2018 року, в рамках Фестивалю «Об’єднані Україною», в СК імені Івана Піддубного, що в селищі Калинівка, відбулись змагання Відкритої першості Васильківського району з дзюдо серед юнаків і дівчат 2007-2012 років народження, в яких приймали участь більше 100 спортсменів з Васильківського р-ну, м. Василькова м. Фастова, м. Білої Церкви, м. Обухова, м. Корсунь-Шевченківська, м. Вишневого.

Учасників змагань вітали почесні гості: голова Васильківської РДА – Владислав Одинець, голова Васильківської районної ради – Наталія Баласенович, селищний голова Калинівки – Юлія Олексенко.

Після параду відкриття почались змагання. На татамі йшла справжня спортивна боротьба. Була радість перемоги і сльози поразок. По закінченню змагань всі переможці і призери отримали грамоти і медалі.

Перед початком військово-патріотичної гри «Загартовані», в якій приймали участь учні 10-ти загальноосвітніх шкіл району було відкрито майданчик «Воркаут». Він збудований поряд із спортивним комплексом ім. Івана Піддубного, на ньому зможуть займатись не тільки учні районної ДЮСШ, але й всі бажаючі жителі селища та навколишніх сіл.

Спортивне свято до Дня захисника України вдалось!

Київське обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів