Спортивний вересень на Львівщині завершився “Стартами надій”

1889

Понад 400 дітей з 18 областей України взяли участь у фіналі Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів закладів середньої освіти “Старти надій”.

За підсумками п’яти змагальних днів на першому місці опинилась команда Київської області (Білоцерківський заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №18). Другими стали представники Хмельницької області (Шепетівський НВК №3), а трійку призерів замкнули школярі м. Київ (Заклад середньої освіти №104 ім. О. Ольжича). Львів’яни, які продемонстрували непогані результати в окремих видах програми, на жаль, не потрапили до трійки призерів загальнокомандного заліку та посіли 7 місце (команда Сокальського ліцею №1 ім. О. Романіва).

Школярі змагалися у 7-ми видах програми: кросі, бігу на 60 метрів , піднімання тулуба з положення лежачи, естафеті 8х50 метрів, метанні м’яча на дальність, стрибків у довжину з розбігу, та плаванні на дистанції 50 м.

У бізі на 60 метрів найшвидше фінішну лінію перетнули Костенко Софія з Полтавської області (8,23 сек) та Костовецький Владислав з Хмельниччини (7,30 сек). У підніманні тулуба з положенні лежачи Єлизавета Малишева з Вінницької області за хвилину спромоглась зробити 83 піднять, а Дмитро Марюха із Запорізької області 79 разів. У естафеті 8 х 50 метрів краща команда Хмельницької області впоралась із завданням за 56,25 сек. Найкращою метальницею стала учениця із Запоріжжя Поліна Данілець (44,8 метрів), а метальником Зрум Владислав (69,0 метрів, Волинська область). Кращий результат у стрибках у довжину з розбігу продемонстрував Богдан Окорський (Хмельницька область, 5,36 метрів) та Іванна Білецька (4,42 метри, Чернігівська область). У кросі найшвидше подолали дистанцію Мар’яна Рябокон із Житомирщини (2 хв 35,24 сек) та Руслан Прищепчук (2 хв 59,83 сек). У плаванні перші місця здобули представники Київщини: Анна Черепенчук (31,87 сек) та Юрій Дорошенко (28,72 сек).

Підтримати та привітати учасників із перемогою на захід завітали заступник міського голови м. Червоноград Наталія Турко, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, радник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Антропов, директор оздоровчо-лікувального комплексу “Ровесник” Васил Карвацький.

Зазначимо, що змагання відбувались на території Сокальського району у дитячому оздоровчо-лікувальному комплексі “Ровесник” та на міському стадіоні м. Червоноград імені Петра Олійника. Захід організували Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, зокрема його Львівське обласне відділення, у співпраці з департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації в межах календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2018 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 27.12.2017 №1681.

Львівське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та
спорту МОН України

Коментарі

коментарів