Спортсменки з Київщини вибороли для української збірної дві ліцензії на участь в Олімпійських іграх

181

18-20 березня у Будапешті проходив Європейський ліцензійний турнір з вільної, греко-римської та жіночої боротьби. В Угорщині спортсмени боролися за отримання ліцензій для участі на Олімпійських Іграх у Токіо.

Загалом у європейському відборі на Олімпіаду змагалися учасники з 35 країн континенту.

Українська збірна була представлена на Європейському ліцензійному турнірі 13 спортсменами – п’ятеро у вільній боротьбі, ще по чотири – у греко-римській та жіночій.

Спортсменки з Київщини Ірина Коляденко та Аліна Акобія-Грушина вибороли для української збірної дві ліцензії на участь в Олімпійських іграх, які відбудуться цьогоріч у Токіо.

Відтак срібна призерка світу Ірина Коляденко у фіналі з рахунком 10:0 достроково перемогла досвідчену борчиню з Латвії Анастасію Григор’єву. Однак, вирішальним поєдинком для підопічної Володимира Яременка став півфінал проти Маріани Чердівари з Молдови, у якому вона здобула чисту технічну перемогу.

Натомість, студентка Університету Григорія Сковороди в Переяславі, Аліна Акобія-Грушина перемогла в півфіналі з рахунком 10:0. У результаті вихованка Олександра Кутакова здобула срібну нагороду.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів