Спортсмени Київщини – переможці та призери чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні

879

З 27 по 28 січня в Сумах відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні, у якому брали участь спортсмени Київської області.

Вихованка Комунального закладу  Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» – Стецюк Надія – отримала бронзову нагороду на дистанції 400м, з результатом 57,09 с.

У секторі зі штовхання ядра здобув перемогу студент 1 курсу факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Університету Григорія Сковороди в Переяславі – Іван Демиденко, показавши особистий рекорд 15 м 23 см. Спортсмен виборов право захищати честь країни на міжнародних змаганнях, які відбудуться 26-27 лютого у Білорусі.

Також у Сумах 30-31 січня стартував командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні. В перший день змагань у секторі зі штовхання ядра перемогу здобула студентка 4 курсу факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Університету Григорія Сковороди в Переяславі – Тетяна Кравченко.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України