Спортсмени Київщини стали переможцями та призерами Чемпіонату України з легкої атлетики

839

10-12 лютого у місті Суми проходив Чемпіонат України з легкої атлетики серед  дорослих та молоді, у якому брали участь представники Університету Григорія Сковороди в Переяславі, що на Київщині принесли у скарбничку нагороди Чемпіонату!

У секторі зі штовхання ядра серед чоловіків бронзову нагороду виборов випускник Університету – Віктор Самолюк з результатом 18 м 89 см. Серед молоді срібло у студента 4 курсу – Олександра Романовського, його результат 15 м 47 см.

Студентка 4 курсу Тетяна Кравченко стала чемпіонкою України зі штовхання ядра серед молоді, та виборола срібну нагороду серед жінок з результатом 15 м 79 см., бронзова нагорода серед жінок у викладача кафедри спортивних дисциплін і туризму Анни Самолюк – 14 м 79 см.

З бігу на 60 м у чоловіків студент 2 курсу Владислав Чепурний у фіналі змагань зайняв 6 місце, показавши результат 6.83.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України