Спортсмени Київської області вибороли 5 бронзових медалей на міжнародному турнірі з вільної боротьби пам’яті Ігоря Первачука

1042

З 5 по 7 березня у м. Львів проходив ІХ міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку світу Ігоря Первачука. Загалом у турнірі змагалося близько 450 кадетів з 6 країн – Вірменії, Франції, Молдови, Литви, Словаччини та України.

Спортсмени Київщини, вихованці ДЮСШ міста Обухова та КОШВСМ, здобули 5 бронзових нагород. Зокрема призерами у своїх вагових категоріях стали: Данило Часовський, Олексій Фоміних, Влада Попова, Євгенія Друзенко та Григорій Шелковенко.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України