Спортивне свято «Веселі старти» пройшло на Черкащині

1410

12 грудня на базі державного навчального закладу «Черкаське вище професійне училище легкої промисловості» відбулось спортивне свято «Веселі старти» за участі 10 команд – 120 осіб. 

У змаганнях взяли участь спортивні команди від учнівських гуртожитків та гуртожитків мікрорайону «Лісовий» м. Черкас, також були запрошені команди від ДНЗ «Черкаське вище професійне училище», «Черкаський професійний ліцей», «Черкаський професійний автодорожній ліцей», Черкаського політехнічного технікуму, загальноосвітньої школи № 7.

На заході були присутні гості: в. о. начальника Черкаського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олена Скринська, ветеран праці, заслужений працівник фізичної культури України Валентин Потерайло, керівник обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Альона Норенко.

У програму спортивного свята було включено естафетні змагання з використанням різноманітного інвентарю та обладнання, яке викликало зацікавленість та активність з боку учасників змагань.

Визначились переможці:

Серед дівчат:

І місце – ДНЗ «Черкаський професійний ліцей»;

ІІ місце – ДНЗ «Черкаське вище професійне училище легкої промисловості»;

ІІІ місце – ДНЗ «Черкаське вище професійне училище легкої промисловості».

Серед юнаків:

І місце – ДНЗ «Черкаський професійний ліцей»;

ІІ місце – ДНЗ «Черкаський професійний автодорожній ліцей»;

ІІІ місце – Черкаський політехнічний технікум.

На при кінці спортивно-масового заходу «Веселі старти» всі присутні отримали гарний настрій, а переможці – пам’ятні призи та винагороди.

Завдяки подібним заходам, зусиллям колективу державного навчального закладу «Черкаське вище професійне училище легкої промисловості», залучається велика кількість юнаків та дівчат з мікрорайону «Лісовий» м. Черкас та бажаючих участі закладів освіти до здорового активного способу життя, до спілкування у спортивному середовищі.

Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів