Спортивне життя школярів Волині

593

На протязі двох днів 26-27.11.2021 р. у залі Маневицької ДЮСШ відбувся I відбірковий етап чемпіонату України з футзалу серед дівчаток 2009-2010 рр.н. і молодші. За територіальним принципом команди були розбиті на групи. У групі разом із нашими вихованками змагалися “Ладомир” (м. Володимир-Волинський), ФК “МАЛ” (м. Коростень), ДЮСШ № 25 (м. Київ), ФК “Амазонка” (м. Луцьк). Всі ці команди виборювали путівку у наступний етап чемпіонату за коловою системою. Дівчатка ДЮСШ Маневичі, здобувши 4 переконливі перемоги, зайняли перше місце в даній групі і таким чином отримали путівку до наступного етапу.

28 листопада 2021 р. відбулися перші матчі Дитячої футзальної ліги Волині в м. Луцьку. В змаганнях взяли участь вихованці нашої ДЮСШ у віковій категорії U-7 (дівчата) та U-11 (хлопчики). У першому матчі підопічні Півовара Б.М. зазнали поразки, а у другому – перемогли суперників. Хлопчики, на чолі з тренером Ковбасюком Б.С., здобули перемогу в двох матчах з рахунками 9:2 і 9:1. 

В м. Луцьк з 1 по 2 грудня 2021 року проходив ІІ тур чемпіонату України з гандболу серед юнаків 2007 р.н. і молодші. Наші вихованці, які входять до складу збірної області, зіграли дві гри зі збірною Хмельницької області (м. Красилів) і знову ж таки отримали перемоги з рахунками 42-34 та 39-28 відповідно. (Тренер – Гладь В.В.).

3-4 грудня 2021 року у спортивному залі Маневицької ДЮСШ проходив турнір з футзалу присвячений пам’яті С.В. Лазарєва серед дітей 2012 р.н. і молодші. В змаганнях брали участь 8 команд. Команда дівчаток Маневицької ДЮСШ посіла 1 місце, а команда хлопчиків – 3 місце.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів