Спортивні досягнення студентів фахової передвищої освіти Києва

532

Керівники фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти Києва поділились з Київським міським відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спортивними успіхами своїх студентів останнього тижня на спортивних змаганнях різного рівня.

Студентка Київського фахового коледжу прикладних наук відділення бізнесу Савченко Марія, група М-1-21 посіла перше місце у складі четвірки без стернового у Всеукраїнських відбіркових змаганнях з веслування академічного серед юніорів до 19 років, які відбулися 20 квітня у Києві.

18 квітня у ВСП “Київський транспортно-економічний фаховий коледж Національного транспортного університету” були організовані та проведені змагання з настільного тенісу в особистій першості серед груп денних відділень. Бажання взяти участь в змаганнях виявили 24 юнаки і дві дівчини.

За результатами проведених змагань призерами змагань стали: 1-місце Бойко Богдан група 3ОА-2; 2-місце Миколаєнко Олександр 3ОА-4; 3-місце Дубейко Костянтин 3ОА-5.

Збірна команда Київського транспортно-економічного фахового коледжу Національного транспортного університету посіла друге місце у програмі Спартакіади серед збірних команд студентів закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти Голосіївського району м.Києва з волейболу!

18 квітня відбувся Відкритий турнір з волейболу серед студентів коледжів фахової передвищої освіти Печерського району м.Києва, за результатами якого:

1 місце здобула команда Київського фахового коледжу міського господарства  Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського;

2 місце посіла команда Київського фахового коледжу електронних приладів;

3 місце посіла команда Київського фахового коледжу прикладних наук.

У спортивній залі Київського фахового коледжу прикладних наук 19 квітня відбувся Відкритий турнір з настільного тенісу серед студентів коледжів фахової передвищої освіти Печерського району, де команда Київського фахового коледжу міського господарства  Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського посіла 1 місце; команда Київського фахового коледжу електронних приладів стала другою, а команда Київського фахового коледжу прикладних наук посіла 3 місце.

То ж тиждень виявився дуже насиченим на спортивні події в студентському житті. Ми щиро вітаємо всіх студентів закладів фахової передвищої освіти, що брали участь в змаганнях, і їх тренерів-викладачів з чудовими спортивними досягненнями! Дякуємо, що йдете вперед і удосконалюєте себе, адже це фундамент вашого успішного майбутнього!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України