Спортивні досягнення учнівської та студентської молоді Дніпропетровщини

144

У Хмельницькому відбулися Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ у розділі «пумсе» серед кадетів та Всеукраїнська Універсіада.

У Всеукраїнській Універсіаді студентка Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту та вихованка Дніпровської міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Марія Думіна виборола золоту медаль у ваговій категорії -67 кг. У Чемпіонаті серед кадетів вихованці Дніпровської ДЮСШ з технічних та прикладних видів спорту вибороли 5 золотих, 2 срібні та 2 бронзові нагороди. 

У XXX Всеукраїнському турнірі із вільної боротьби серед кадетів та кадеток пам’яті дворазового чемпіона світу І. Шемякіна, який відбувся в м. Полтаві Вихованці відділення вільної боротьби Дніпровської дитячо-юнацької спортивної школи з боксу та єдиноборств: Іван Мірошниченко у ваговій категорії 110 кг. виборов золото, бронза у Іллі Іванова у категорії 92 кг. 

Міський голова м. Кам’янського Андрій Білоусов вже традиційно вручив сертифікат 6 вихованцям ДЮСШ № 1 та № 3 для участі в Чемпіонаті України з греко-римської боротьби в м. Тернополі.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів