Спортивні досягнення юних спортсменів Дніпропетровщини

195

Протягом 12-18 червня 2023 р. вихованці Дніпровських спортивних шкіл та федерацій вибороли 30 медалей, зокрема 5 «золотих», 14 «срібних» та 11 «бронзових» медалей на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

3 золоті, 4 срібні та 2 бронзові медалі на Міжнародному турнірі з воднолижного спорту XXVIII International San Gervasio в Італії у Марії Попової золота та срібна медалі, Михайло Михайличенко виборов золоту медаль, дві золоті та дві срібні медалі у Івана Зеленцова, у Лева Дриги дві срібні та 1 бронзова медалі.

В Міжнародному турнірі з тхеквондо ВТФ «Czhech Open 2023», в Празі Микита Беспятий виборов срібну медаль.

В Кубку Європи з дзюдо в Словенії у Олександра Кошляка бронзова медаль.  

В чемпіонатах України з легкої атлетики вибороли серед юнаків та дівчат 2008-2009 р.н. в місті Кропивницькому Ярослав Геник посів 3 місце, в командному чемпіонаті серед юніорів в місті Івано-Франківськ у Артема Болюбаша, Кірілла Фатєєва срібні медалі та дві бронзові медалі у Вікторії Бабак.

В Чемпіонаті України з бадмінтону серед юніорів 2007 р.н. та молодших у місті Львові Поліна Бараник Артем Синиця та Денис Мальнєв вибороли бронзові медалі.

В Чемпіонаті України з плавання на відкритій воді в м. Києві у Михайла Бородянського срібна медаль

В Чемпіонаті України з фехтування на шпагах серед молоді до 23 років в м. Києві у Софії Сіденко золота медаль та разом з Марією Середою срібна медаль.

В Чемпіонаті України з кінного спорту подолання перешкод серед юніорів, юнаків та дітей в м. Жашків Катерина Ляхова виборола срібну медаль.

В Чемпіонаті України з боксу серед юнаків та дівчат в м. Черкаси Бабенко Георгій, Жмуріна Кіра, Савельєв Святослав вибороли срібні медалі, у Ковальського Ростислава бронза.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту  Міністерства освіти і науки України 

Коментарі

коментарів