Спортивні ігри Донецької області з настільного тенісу серед здобувачів освіти ЗПО

919

11 березня на спортивній базі ДНЗ «Краматорське ВПМУ» (директор Максимов О.І.) завершились Спортивні ігри Донецької області (фінал) з настільного тенісу серед учнів закладів професійної освіти.

Загалом 22 команди ЗПО Донецької області змагались за право участі на фінальних змаганнях. Участь у фінальному етапі взяли п’ять команд, які попередньо посіли перші місця на зональних етапах, а саме: команди Костянтинівського вищого професійного училища, Краматорського вищого професійного училища, Селидівського професійного ліцею, Великоновосілківського професійного ліцею та Костянтинівського професійного будівельного ліцею.

В результаті всіх зіграних матчів місця розподілились наступним чином.

Перше місце посіла команда Селидівського професійного ліцею, друге місце посіла команда Костянтинівського вищого професійного ліцею, третє місце -Великоновосілківського професійного ліцею.

Змагання відбулись на високому організаційному рівні. Переможці та призери в командному заліку були нагороджені кубками, а в особистому заліку окремо серед дівчат та хлопців медалями управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації та грамотами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

 

Коментарі

коментарів