Спортивні ігри школярів Волині з тенісу настільного

381

Згідно з єдиним календарним планом спортивно-масових заходів управління освіти і науки облдержадміністрації та Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України з 20 по 21 травня 2023 року у КЗ «ДЮСШ № 2 Луцької міської ради» проведено ХІХ Спортивні ігри школярів Волині з тенісу настільного серед закладів загальної середньої освіти міських, селищних, сільських територіальних громад.

В заході взяли участь школярі з 17 територіальних громад, загальною кількістю – 85 учасників.

Під час урочистого відкриття змагань, учасників та їх наставників привітали начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Олександр Манахін та голова Федерації настільного тенісу Волині Валерій Панчук.

За підсумками цікавої і безкомпромісної боротьби перше місце виборола команда школярів Луцької міської територіальної громади. Друге та третє місця посіли відповідно школярі Рожищенської та Ковельської міських територіальних громад.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами відповідних ступенів Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України та медалями від ГО «Відділення НОК України у Волинській області».

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів