Спортивні ігри школярів Волині

699

Згідно з єдиним календарним планом спортивно-масових заходів управління освіти і науки ОДА та Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України з 7 по 8 квітня у спортивному комплексі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні проведено XVIII Спортивні ігри школярів Волині з волейболу (юнаки) серед ЗЗСО міських, селищних та сільських територіальних громад.

В заході взяли участь школярі з 21 територіальної громади, загальною кількістю 252 учасники.

Під час урочистого відкриття змагань, учасників та їх наставників привітали заступник начальника управління освіти і науки ОДА Тетяна Соломіна, начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Олександр Манахін та директор Інституту неперервної освіти Волинського національного університету ім. Лесі Українки Олег Дикий.

Протягом двох днів учасники виборювали першість на спортивних майданчиках, а під час перерв між іграми спілкувались з представниками ЗВО Волині, які проводили профорієнтаційну роботу серед випускників ЗЗСО, що в свою чергу стимулювало гравців команд проявити найкращі фізичні, тактичні і технічні можливості.

За підсумками цікавої і безкомпромісної боротьби перше місце виборола команда школярів Луцької міської територіальної громади, друге і третє місця посіли відповідно школярі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні та Велемчанської сільської територіальної громади.

Переможці і призери змагань нагороджені кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України та управління освіти і науки облдержадміністрації.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів