Спортивні ігри України серед студентів ЗФПО з волейболу відбулись у Рівному

667

З 19 по 21 травня 2023 року у спортивному комплексі Національного університету водного господарства та природокористування в м. Рівне відбулись Спортивні ігри України серед студентів закладів фахової передвищої освіти 2022-2023 навчального року з волейболу (юнаки).

Аби виявити найкращи до спортивної зали Рівненського економіко-технологічного фахового коледжу НУВГП з’їхалися 73 студенти з 7 регіонів, які представляли 7 закладів фахової передвищої освіти нашої країни.

В результаті зіграних матчів переможцем у загальнокомандному заліку стали волейболісти з Волинської області, які представляли КЗВО Луцький педагогічний коледж та Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету.

Срібні нагороди вибороли представники Вінничини: Вінницький технічний фаховий коледж та Вінницький транспортний фаховий коледж.

І нарешті бронзові нагороди дісталися спортсменам з Рівненщини, а саме волейболістам Мирогощанського аграрного фахового коледжу та ВСП «Рівненського фахового технічного коледжу НУВГП».

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо наснаги і ще більших перемог у майбутніх змаганнях!

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів