Спортивні ігри України з волейболу пройшли на Донеччині

238

23-25 березня на базі КПНЗ «Міської КДЮСШ» міста Слов’янськ відбулись Спортивні ігри України з волейболу серед юнаків студентів закладів фахової передвищої освіти Донецької області. 

На урочистому відкритті учасників привітав заступник начальника Донецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Максим Крилевський. Він побажав спортсменам чесної боротьби, успіхів як в спортивній, так і в учбовій діяльності та показати високий рівень майстерності як в тактичному, так і в технічному плані. 

Згідно з регламентом змагань всі ігри відбувались по коловій системі. 

В запеклій боротьбі золоту нагороду виборола команда Слов’янського енергобудівного технікуму (директор – Горозій М.І.), срібло – ВСП «Краматорського фахового коледжу промисловості, інформаційних технологій та бізнесу Донбаської державної машинобудівної академії» (директор – Макуха О.М.), бронзу – команда ВСП «Дружківського фахового коледжу Донбаської державної машинобудівної академії» (директор –Баштовий В.П.).

За рішенням головної суддівської колегії кращим гравцем змагань був визнаний Данило Гапонов.

Переможці та призери були нагороджені грамотами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і кубками управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів