Спортивні ігри України з волейболу, серед дівочих команд, пройшли на Донеччині

844

10-11 березня на базі Машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії міста Краматорськ відбулись Спортивні ігри України з волейболу серед дівчат студентів коледжів Донецької області. 

На урочистому відкритті учасників привітав заступник начальника Донецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Максим Крилевський. Він побажав дівчатам чесної боротьби, успіхів як в спортивній, так і в учбовій діяльності та показати високий рівень майстерності в іграх. 

В змаганнях взяли участь 6 команд з Слов’янська, Краматорська, Дружківки, Бахмута та Красногорівки.

В запеклій боротьбі, золоту нагороду виборола команда Машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії (директор – Макуха О.М.), срібло – команда Бахмутського педагогічного коледжу (директор – Мащенко Н.Б.), бронзу – команда Слов’янського коледжу Луганського національного аграрного університету (директор – Єгорова І.А.).

Переможці та призери були нагороджені грамотами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і кубками управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів