Спортивні ігри України з волейболу серед студентів ЗФПО Донецької області

276

16-17 березня на базі ВСП «Краматорського фахового коледжу промисловості, інформаційних технологій та бізнесу Донбаської державної машинобудівної академії» міста Краматорськ відбулись Спортивні ігри України з волейболу серед дівчат студентів закладів фахової передвищої освіти Донецької області.

На урочистому відкритті учасників привітав заступник начальника Донецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Максим Крилевський. Він побажав дівчатам чесної боротьби, успіхів як в спортивній, так і в учбовій діяльності та показати високий рівень майстерності в іграх.

В змаганнях взяли участь 5 команд з Слов’янська, Краматорська та Красногорівки.

В запеклій боротьбі золоту нагороду виборола команда Слов’янського енергобудівного технікуму (директор – Горозій М.І.), срібло – Краматорський фаховий коледж технологій та дизайну (директор – Малюкова В.Г.), бронзу – команда ВСП Слов’янського коледжу Луганського національного аграрного університету (директор –).

Переможці та призери були нагороджені грамотами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і кубками управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації. Змагання були проведені з дотриманням всіх карантинних вимог.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів