Спортивні змагання «Звитяжні та Нескорені», присвячені до Дня Героїв проводилися у Кам’янець-Подільській ДЮСШ № 2

112

З 19 по 23 травня 2022 року тренери-викладачі та вихованці Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2 (директор – Василь ПАСЕНКО), а також тимчасово переміщені діти взяли участь у міських змаганнях та заходах «Звитяжні та Нескорені», присвячених до Дня Героїв.

Турнір з міні-футболу проводився з 19 по 23 травня 2022 року за участю 16 команд юнаків молодшої, середньої та старшої вікових груп (151 учасник). Серед учасників – вихованці Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2, діти із Києва, Київської області, Харкова та Харківської області, Одеси та Одеської області, Миколаївської області, Житомирської, м. Маріуполя, м. Дніпра, Дніпропетровської області.

Вихованців Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2 підготували до змагань тренери-викладачі відділення футболу: Володимир Пташник, Віктор Залісний, Сергій Горенко, Олексій Муляр, Володимир Лукашевич, В’ячеслав Цимбалістий.

 20 травня 2022 року відбувся турнір з тенісу настільного серед юнаків та дівчат.
 За підсумками:

 серед юнаків переможцями та призерами стали:

 1 місце –  Кантаревич Денис;

 2 місце – Бринюк Олександр;

 3 місце-  Атаманчук Артем.

  серед дівчат: 

 1 місце – Соколова Вікторія; Саламаха Анна;

 2 місце –  Гумнєнкова Юлія.

Підготував вихованців ДЮСШ № 2 до змагань тренер-викладач з настільного тенісу Сергій Степанков.

23 травня 2022 року на кортах міського стадіону відбувся майстер-клас з тенісу.

Проводили майстер-клас тренер-викладач ДЮСШ № 2 з тенісу Ірина Ковальчук та діючий тенісист – професіонал, гравець ITF турнірів Артем Смирнов.

23 травня 2022 року у наметовому містечку Парк Героїв Євромайдану відбувся майстер-класи з самооборони, з окремих видів спорту, за участю тренерів-викладачів та вихованців ДЮСШ №2:

 – майстер-клас з боксу для дітей молодшого віку проводив тренер-викладач Володимир Приходько;

– майстер-клас з кікбоксингу для дітей молодшого віку проводив тренер-викладач Павло Кондратов;

 – майстер-клас з тхеквандо для дітей молодшого віку проводила тренер-викладач Катерина Тютюнник;

– майстер-клас з боротьби дзюдо проводила тренер-викладач Тетяна Полінська;

 – майстер-клас з вільної боротьби проводили тренери-викладачі Дмитро Пасенко та Валентин Негода;

– майстер-клас з боксу проводив тренер-викладач Олександр Скавронський;

 – майстер-клас з кікбоксингу проводив тренер-викладач Павло Кондратов;

–  майстер-клас з тхеквандо проводив тренер-викладач Юрій Білоцький.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів