Спортивно-масові заходи приурочені до Міжнародного дня студентського спорту на Рівненщині

158

20 вересня 2022 року на спортивній базі Національного університету водного господарства та природокористування Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з  комунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, відділення НОК України в Рівненській області, ГО «Спортивна спілка студентської молоді Рівненщини» та за підтримки кафедри фізичного виховання НУВГП організували та провели спортивно-масові заходи приурочені до Міжнародного дня студентського спорту серед студентів закладів вищої освіти Рівненської області.

У святі прийняли участь студенти всіх Рівненських вузів загальним числом понад 150 осіб. Учасників привітали Голова студентської спортивної спілки Рівненської області, ректор Національного університету водного господарства та природокористування Віктор МОШИНСЬКИЙ та начальник управління сім’ї молоді та спорту Рівненської ОДА Віталій ЛІПСЬКИЙ.

Після урочистого відкриття та загальної розминки студенти мали можливість прийняти участь у різних рухових активностях, спортивних конкурсах, змагалися з дартсу, настільного тенісу, футзалу, баскетболу 3х3.

Переможці у видах спорту та спортивних конкурсах були нагороджені особистими грамотами та подарунками від відділення НОК України в Рівненській області.

Дякуємо усім співорганізаторам та учасникам заходу!

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів