Спортивно-масовий захід «Cool Games» провели на Рівненщині

623

Перевірити свою спритність, швидкість та запал мали змогу школярі  м.Рівне під час спортивно-масового заходу «Cool Games», який відбувся на базі Рівненського НВК ЗОШ №26. Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України зібрали позмагатися близько 150 учнів із 13 шкіл міста.  

 

На початку змагань з вітальним словом звернувся заступник начальника управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради – Василь ХАРКОВЕЦЬ, також школярів привітав начальник Рівненського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Олександр  Алексійчук та директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради Микола Петренчук.   

Учасники змагання розпочали із загальної розминки, яку для них провела  старший викладач кафедри теорії та практики фізичної культури і спорту Рівненського державного  гуманітарного університету – Ілона ПАНЧУК разом з своїми студентами. Далі ж команди стартували на груповому етапі змагань, щоб мати змогу потрапити до фінальних зустрічей. 

У підсумку такої напруженої боротьби місця в дивізіонах розподілились наступним чином:

1 дивізіон : 1 місце – Рівненський ліцей «Колегіум», 2 – Рівненський ліцей № 11, 

3 – Рівненський ліцей «Гармонія».

2 дивізіон: 1 місце – Рівненський ліцей «Колегіум», 2 – Рівненський ліцей № 11, 

3 – Рівненський ліцей № 7.

3 дивізіон: 1 місце – Рівненський ліцей «Колегіум», 2 – Рівненський ліцей № 7,

3 – Рівненський ліцей № 20.

Команда–переможець  кожного вікового дивізіону, які вибороли 1-3 місця були нагороджені кубками та грамотами. Учасники  кожного  вікового дивізіону, які вибороли 1-3 місця  нагороджені грамотами.

По закінченню заходу судді  змагань –вчителі фізичної культури Рівненських шкіл, які пройшли практикум–семінар в Рівненському  обласному  інституті післядипломної педагогічної освіти отримали сертифікати, вручення яких провів методист кабінету мистецтва та фізичної культури Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти – Михайло Профорук.

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України висловлює щиру вдячність співорганізаторам заходу управлінню освіти виконавчого комітету Рівненської міської, також обласному центру з фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, також особисто директору Рівненського НВК ЗОШ №26 Володимиру Федоровичу Дзюбаку, голові відділення НОК України в Рівненській області Миколі Васильовичу Петренчуку, викладачам та завідувачу кафедри теорії і практики фізичної культури і спорту Рівненського державного гуманітарного університету – Вадиму Кириловичу Кіндрату, головному судді – Миколі Миколайовичу Пагубі, а також всім суддям, волонтерам та учасникам заходу.

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів