Спортивно-масовий захід «Cool Games» провели на Рівненщині

2381

Азарт, шалені емоції, швидкість та винахідливість – саме так можна охарактеризувати перебіг подій під час спортивно-масового заходу «Cool Games» в Рівненській області, який відбувся в Рівному.

190 учнів, які змагались в 3-х вікових дивізіонах, змагались за право представляти Рівненщину на всеукраїнському фіналі «Cool Games» в лютому 2020 року в Києві.

А розпочали учасники змагання з загальної розминки, яку для них провела МС України зі спортивної гімнастики Пентковська Анастасія. Далі ж команди стартували на груповому етапі змагань, щоб мати змогу потрапити до фінальних зустрічей. І якщо до фінальної частини заходу потрапили прогнозовані фаворити, то перебіг вирішальних зустрічей та їх результати виявились непередбачуваними. Результат з половині зустрічей визначався лише за допомогою вирішальної естафети. 

У підсумку такої напруженої боротьби місця в дивізіонах розподілились наступним чином:

1 дивізіон (2009-2010 рр.н.): 1 місце – м. Рівне, 2 – Рівненський р-н, 3 – Крупецька ОТГ.

2 дивізіон (2006-2008 рр.н.): 1 місце – Володимирецький р-н, 2 – м. Рівне, 3 – Рівненський р-н.

3 дивізіон (2002-2005 рр.н.): 1 місце – Крупецька ОТГ, 2 – м. Рівне, 3 – Володимирецький р-н.

Отже, в лютому 2020 року честь Рівненщини на Всеукраїнському фіналі «Cool Games» будуть відстоювати учні Рівненського НВК «Колегіум», Великоцепцевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Крупецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, яким бажаємо продовжити переможну ходу команд Рівненщини на цьому заході.

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України висловлює щиру вдячність обласному центру з фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, відділенню НОК України в Рівненській області, також особисто директору Рівненського НВК ЗОШ №26 Володимиру Федоровичу Дзюбаку, голові відділення НОК України в Рівненській області Миколі Васильовичу Петренчуку, начальнику управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА Віталію Володимировичу Ліпському, головному судді  – Миколі Миколайовичу Пагубі, а також всім суддям, волонтерам та учасникам заходу з усіх куточків Рівненської області.

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 

Коментарі

коментарів