Спортивний захід до дня фізичної культури і спорту України у Київському вищому професійному училищі водного транспорту

95

15 вересня 2022 року в рамках проведення Олімпійського тижня «Здорова молодь – здорове майбутнє України» в ДПТНЗ «Київське вище професійне училище водного транспорту» пройшов спортивний захід до Дня фізичної культури і спорту України «Ми завзяті та спортивні» серед учнів першого курсу. На заході були присутні гості: начальник Київського міського відділення Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник та чемпіон України з акробатики 2021 року Назар Бездудний з показовим виступом. 

Здобувачі освіти взяли участь у командних змаганнях з згинання та розгинання рук в упорі лежачи; стрибок у довжину з місця; підтягування на перекладині з положення вис; човниковий біг, перетягуванні линви та естафеті. 

Початком змагань була розминка «Повітряна тривога» – не навчальна, а реальна, та розминка від капітанів і девізи команд!

За загальними підсумками змагань місця розподілились наступним чином: І місце зайняла команда групи П-11, ІІ місце – група П-12, ІІІ місце – група П-14, 4 місце – П-13. 

Захід організований та проведений керівником фізичного виховання Оленич Вікторією Миколаївною, Корольовою Яніною Іванівною, Чалишем Олегом Георгієвичем, суддівську команду представляв старший майстер Вадим Железняков та соціальний педагог Табачний В’ячеслав.

Вітаємо керівника фізичного виховання Оленич Вікторію Миколаївну з нагородженням Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України!

Дякуємо за неймовірну працю колективу Державного професійно-технічного навчального закладу «Київське вище професійне училище водного транспорту». Незважаючи на війну в країні, педагогічний склад училища, який очолює чарівна директорка Людмила Михлик, продовжують заохочувати студентів до активної життєвої позиції. Проводять безліч спортивних заходів, в яких з задоволенням приймають участь як вихованці, так і викладачі. 

Адміністрація та колектив училища приділяють велику увагу фізичному та патріотичному вихованню студентів, вкладаючи душу в кожен захід, в кожен урок. За роки свого існування, а це 155 років, з училища було випущено понад 40 тисяч кваліфікованих фахівців. Серед яких: 15 докторів і кандидатів наук, десятки офіцерів вищого складу, три Герої праці, капітани суден, відомі керівники різних галузей господарства та українського флоту. Ще під час Другої світової війни вихованці закладу навчалися на військових заводах та виготовляли продукцію для фронту.

Багато випускників училища продовжують навчання у військових училищах або йдуть до лав ЗСУ і боронять нашу країну вже сьогодні. Маючи таку потужну підготовку морської сфери гідно представляють нашу країну на морському фронті. На сьогодні це дуже важливо, адже відроджується спортивна та військово-патріотична підготовка, зокрема в військово-морському напрямку.

Щира подяка колективу закладу, зокрема керівнику фізичного виховання Оленич Вікторії, викладачам Корольовій Яніні та Чалишу Олегу, старшому майстру Вадиму Железнякову та соціальному педагогу Табачному В’ячеславу за таку потужну підготовку сучасної молоді, яка є майбутнім України. Це важливо для відновлення водних та морських потужностей країни, для оборонної та цивільної сфер. 

Такі навчальні заклади як ДПТНЗ «Київське вище професійне училище водного транспорту» є підґрунтям для відновлення народного господарства, річного, морського та військово-морського флоту. Саме такі орієнтири на особистість, на Людину, скеровує училище на своїх вихованців та випускників. Вони виховують цілеспрямовану молодь, висококваліфіковані та конкурентоспроможні кадри, які мають високу громадянську позицію. Це фундамент для відбудови сильної, незалежної держави. Усе це створює сприятливі умови для розвитку національно-патріотичного виховання як пріоритетної сфери соціального життя країни, підвищення його статусу та розвитку потенціалу, духовно-морального, патріотичного виховання підростаючого покоління

Знаємо! Впевнені! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Колектив Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів