Срібна світова перемога з шахів від киянина

344

В румунському місті Мамая завершився чемпіонат світу з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 14, 16 та 18 років.

На цьому чемпіонаті Україну представляли 19 шахістів і шахісток, серед яких був вихованець київської школи «Авангард» Артем Луцько, який боровся в категорії до 16 років. 

 Артем прекрасно розпочав чемпіонат зі стовідсотковим результатом у перших  4-х турах, тим самим опинився на чолі турнірної таблиці. У наступних же чотирьох турах він набрав лише 1,5 очка, що майже позбавило його шансів у боротьбі за призові місця. 

Але Артем усе ж таки вирішив зібрати волю в кулак! Він зміг виграти поспіль всі останні три партії. Отримавши 8,5 очок з 11 можливих, він розділив ІІ-ІІІ місце з французом Огюстеном Друаном. Втім, за додатковими показниками Артем зміг все ж таки отримати ІІ місце, завоювавши срібну медаль для України! Слід відзначити, що нагорода Артема стала єдиною для України на цьому чемпіонаті!

Щиро вітаємо Артема з отриманням звання віце-чемпіона світу й успішним виступом! Бажаємо йому подальших перемог й гарного майбутнього! Дякуємо його тренеру Леоніду Ніколаєву за професійну підготовку учнів до змагань!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів