Стали відомі переможці чемпіонату України з легкої атлетики

2007

Днями місто Луцьк приймав  учасників чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 року народження та молодших. Ці змагання були відбірковими до чемпіонату Європи серед юнаків та дівчат, який відбудеться в м. Дьйор  (Угорщина) з 05 по 08 липня 2018 року.

Порадували своїми виступами вихованці Броварського вищого училища фізичної культури. Вісім учні відділення легкої атлетики здобули ліценції на участь у цьому престижному турнірі. Петах Ілля та Ященко Марія у стрибках з жердиною, Андрощук Володимир у багатоборстві, Буряк Марія у бігу на 400 з бар’єрами, Бондаренко Анастасія у метанні диска та у штовханні ядра, Шатохіна Юлія у метанні молота, Савджи Маріанна та Лукач Еріка у метанні списа. А взагалі сім золотих, шість бронзових та одна срібна медаль, ось медальний здобуток наших учнів.

Золоті медалі чемпіонату здобули Петах Ілля у стрибках з жердиною (4м 70 см),  у семиборстві Марія Слобода набрала суму 4765 очок, Ященко Марія у стрибках з жердиною (3 м 60 см), Андрощук Володимир у багатоборстві (сума 6520 очок), Бондаренко Анастасія у штовханні ядра (14 м 25 см), Лукач Еріка у метанні списа (49 м 27 см), Буряк Марія у бігу на дистанції 400 з/б з результатом (1 хв.01,07сек).

Срібні медалі вибороли Кулик Анастасія у багатоборстві ( сума 4377 очок), Шатохіна Юлія у метанні молота (53 м 26 см), Бондаренко Анастасія у метанні диска (41 м 42 см), Вегнер Карина у стрибках з жердиною ( 3м 40 см),  Савджи Мар’яна у метанні списа (48 м 96 см) та Деулін Євгеній також у метанні спису (56 м 10 см).

Бронзову медаль здобула Гой Марина у  метанні списа (44 м 85 см).

У підсумку, завдяки вдалим виступам вихованців училища, команда Київщини набрала 944 очок і зайняла друге загальнокомандне місце. Вони програли Дніпропетровській області, яка набрала 1071очок.