Стали відомі переможці студентського чемпіонату з дисципліни “Вільна піраміда”

715

Сьогодні, 12 лютого, завершилися змагання Чемпіонату України серед студентів з дисципліни «Вільна піраміда». Участь в них взяли 34 студенти, що представляли 10 закладів вищої освіти з 4 областей України та міста Києва.

За результатами дводенної боротьби призерами змагань серед жінок стали: І місце – Ковальчук Анастасія (Національний університет «Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка», Полтавська обл.), ІІ місце – Жигайлова Любов (Національний університет фізичного виховання і спорту України, м. Київ), ІІІ місце розділили між собою Малахова Юлія (Тернопільський національний економічний університет, Тернопільська обл.) та Перетятько Ангеліна (Національний університет фізичного виховання і спорту України, м. Київ).

У чоловіків звання чемпіона України виборов Лапшин Олександр (Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ), срібна медаль у Денисова Владислава (Національний авіаційний університет, м. Київ), бронзові нагороди розділили студенти Національного університету фізичного виховання і спорту України Клєстов Андрій та Скворцов В’ячеслав.

То ж за підсумками змагань з дисципліни «Вільна піраміда» в командному заліку місця розподілилися наступним чином: ІІІ місце отримала команда Тернопільської області, ІІ місце виборола команда Полтавської області, а лідером серед областей України стала команда міста Києва.

Під час церемонії нагородження призери і переможці змагань отримали нагороди відповідних ступенів від Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, які вручав Вадим Шаповалов, директор більярдного клубу «Авіатор».

Київське міське відділення вітає призерів і переможців змагань з особистими досягненнями і висловлює слова щирої подяки керівництву Національного авіаційного університету і більярдного клубу «Авіатор» за постійну підтримку і допомогу в організації і проведенні змагань зі спортивного більярду серед студентської молоді!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів