Стали відомі переможці та призери Літньої Універсіади Києва з плавання

2477

5 березня у басейні Київського національного університету будівництва і архітектури відбулась XV літня Універсіада міста Києва з плавання в програмі V Спартакіади серед закладів вищої освіти м.Києва 2019/2020 навчального року.

Участь в змаганнях взяли більше 100 студентів з 11 закладів вищої освіти Києва. Спортсмени змагалися в особистій та в командній першості на дистанціях 50 м брасом, батерфляєм, на спині та вільним стилем, а також в двох естафетах 4х50 м вільним стилем та комбінованій.

За результатами виступів спортсменів було визначено наступних переможців:

серед жіночих запливів на 50 м батерфляй – І місце – Мазур Єлизавета (Національний університет фізичного виховання і спорту України, НУФВСУ), ІІ місце – Клімова Олександра (Київський університет імені Бориса Грінченка, КУ ім. Б.Грінченка), ІІІ місце – Садик Неллі (Національний технічний університет України «КПІ імені Ігоря Сікорського», НТУУ «КПІ ім.І.Сікорського); на 50 м брас – І місце – Тимошенко Євгенія (Національний медичний університет імені О.О.Богомольця, НМУ ім.О.О.Богомольця), ІІ місце – Клімова Марія (КУ ім.Б.Грінченка), ІІІ місце – Демчук Олександра (Київський національний університет імені Тараса Шевченка, КНУ ім.Т.Шевченка); на 50 м вільним стилем – І місце – Тимошенко Євгенія (НМУ ім.О.О.Богомольця), ІІ та ІІІ місця – посіли студентки НУФВСУ Фісенко Надія та Якуба Орина; на 50 м на спині – І місце – Бокань Маргарита (НУФВСУ), ІІ місце – Клімова Марія (КУ ім.Б.Грінченка), ІІІ місце – Демчук Олександра (КНУ ім.Т.Шевченка) та в естафеті 4х50 м вільним стилем І місце виборола команда НУФВСУ, ІІ місце – КНУ ім.Т.Шевченка та ІІІ місце – НМУ ім.О.О.Богомольця.

В чоловічих запливах місця розподілилися наступним чином: на 50 м батерфляєм – І та ІІІ місця посіли студенти НУФВСУ Біленко Володимир та Тимощук Юрій, ІІ місце – Підвальний Ілля (КНУ ім.Т.Шевченка); 50 м брас – І місце – Біленко Володимир (НУФВСУ), ІІ місце – Евграфов Павло (КНУ ім.Т.Шевченка), ІІІ місце – Гуцало Антон (НТУУ «КПІ ім.І.Сікорського); на 50 вільним стилем – І та ІІ місця – студенти КНУ ім.Т.Шевченка Кузько Володимир та Косенко Степан, ІІІ місце – Рибін Захар (НТУУ «КПІ ім.І.Сікорського); на 50 м на спині – І місце – Дацун Олексій (Київський національний університет будівництва і архітектури, КНУБА), ІІ місце – Дударенко Богдан (КУ ім. Б.Грінченка), ІІІ місце – Підвальний Ілля (КНУ ім. Т.Шевченка) та в естафеті 4х50м вільним стилем І місце посіла команда КНУ ім. Т.Шевченка, ІІ – НУФВСУ, ІІІ – НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського.

А в комбінованих змішаних естафетах 4Х50 м місця розподілилися наступним чином: золото виборола команда НУФВСУ, срібло – КНУ ім.Т.Шевченка та бронза у команди НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського».

Вітаємо переможців та зичимо сили духу, жаги до перемог та гарних результатів у майбутніх змаганнях.

Висловлюємо щирі слова вдячності за допомогу в організації і проведенні змагань головному судді змагань – Гері Олені Василівні, тренерсько-викладацькому складу кафедри фізичного виховання і спорту КНУБА та особисто ректору професору Петру Мусійовичу Кулікову за надання басейну для проведення змагань.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів