Старт футбольного сезону 2021-22 серед студентських команд ЗВО міста Києва

583

Наприкінці вересня стартував ХХІІІ Чемпіонат м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО сезону 2021-2022 рр., участь в якому беруть десять команд столичних вишів: КНТЕУ, КУ ім. Б.Грінченка, НУБіП України, НАВС, КНУБА, Київський медичний університет, НУФВСУ, НПУ ім. М.П. Драгоманова, КНУТД, КНУ ім. Т.Шевченка.

Наразі чемпіонат триває і 22 жовтня завершився четвертий тур Чемпіонату центральним матчем між двома лідерами турнірної таблиці – чинним чемпіоном СК «Меркурій» Київського національного торговельно-економічного університету, який приймав команду «Динамо-Академія» Національної академії внутрішніх справ. Відвідали гру і представники Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Саме ця гра була принциповою, адже саме ці команди боролися у фінальному матчі минулого сезону за звання чемпіона Києва з футболу серед студентських команд ЗВО, де перемогу одержала команда КНТЕУ з рахунком 1:0.

Матч був досить динамічним, наповненим боротьбою та сильним прагненням не поступатись.

Рахунок відкрила команда «Динамо-Академія» НАВС у першому таймі, але вже у другому таймі господарі поля взяли ініціативу і забили 3 впевнених голи впродовж п’яти хвилин. «Динамо-Академія» НАВС гідно тримали оборону і забили до воріт СК «Меркурій» КНТЕУ другий м’яч, наприкінці другого тайму, але цього не вистачило, щоб завершити матч з нечійним рахунком. Зустріч завершилась з остаточним рахунком 3:2 на користь чинного чемпіону – СК «Меркурій» КНТЕУ.

То ж саме команда КНТЕУ «Меркурій» очолює на екваторі першого етапу Чемпіонату турнірну таблицю. Після чотирьох зіграних турів друге і третє місця турнірної таблиці посідають команди КУ ім. Б.Грінченка та НУБіП України, кожна з них не має поки жодної поразки на іграх Чемпіонату і місця розподілені наразі за кількістю забитих і пропущених м’ячів (КНТЕУ 23 забитих/3 пропущених, КУБГ 21/7 відповідно та у НУБіПУ – 14/3). Але ще багато ігор попереду, то ж і зміни турнірної таблиці скоріш за все відбудуться.

Бажаємо нашим футбольним командам успішних і цікавих ігор попереду. Хай переможе найсильніший!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України