Старт ІІІ літньої Гімназіади України з дзюдо

945

Сьогодні у Палаці студентського спорту Сумського державного університету  стартувала ІІІ літня Гімназіада України з дзюдо. Участь у ній беруть 202 учні (133 – хлопці, 69 – дівчат) з 18 регіонів країни.

В урочистому відкритті взяли участь заступник Міністра освіти і науки України Артур Селецький, заступниця голови Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Медвідь, голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко, директорка Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова, ректор Сумського державного університету Василь Карпуша, президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба,  віце-президент Федерації дзюдо України Сергій Колесніченко та ін.

У перший день змагань визначились чемпіони й призери особистої першості у чотирьох вагових категоріях у дівчат і хлопців:

Хлопці:

вагова категорія 50 кг:

І місце – Данило Кравченко (Харківська область);

ІІ місце – Данііл Халін (Харківська область);

ІІІ місце – Олексій Кальницький (Київ);

ІІІ місце – Максим Григораш (Івано-Франківська).

вагова категорія 55 кг:

І місце –  Клим Лантушенко (Київ);

ІІ місце – Артем Горбань (Київ);

ІІІ місце – Данило Федорик (Львівська область);

ІІІ місце – Олег Прийма (Одеська область).

вагова категорія 60 кг:

І місце – Михайло Фік (Харківська область);

ІІ місце – Євгеній Потороченко (Київська);

ІІІ місце – Євген Барабаш (Київ);

ІІІ місце – Сергій Кім (Дніпропетровська область).

вагова категорія 66 кг:

І місце – Абіл Юсубов (Одеська область);

ІІ місце – Максим Марченко (Львівська область);

ІІІ місце – Тимофій Янчук (Житомирська область);

ІІІ місце – Максим Лихолат (Львівська область).

Дівчата:

вагова категорія 40 кг:

І місце – Анастасія Суперсон (Київ);

ІІ місце – Сніжана Савчук (Київська область);

ІІІ місце – Софія Селіверстова (Житомирська область).

вагова категорія 44 кг:

І місце –  Віола Мелєшкова (Харківська область);

ІІ місце –  Євгенія Яценко (Донецька область);

ІІІ місце –  Маргарита Стоцька (Житомирська область);

ІІІ місце –  Христина Дусь (Чернігівська область).

вагова категорія 48 кг:

І місце –  Мілена Кухар (Сумська область);

ІІ місце – Вікторія Гусєва (Запорізька область);

ІІІ місце –  Єлизавета Шевченко (Чернігівська область);

ІІІ місце –  Вікторія Кононенко (Дніпропетровська область).

вагова категорія 52 кг:

І місце – Яна Волошенюк (Івано-Франківська область);

ІІ місце – Катерина Довженко (Київ);

ІІІ місце – Дар’я Дякун (Одеська область);

ІІІ місце – Марія Невзорова (Полтавська область).

Прес-служба КФВС МОН

 

Коментарі

коментарів