«Старти надій 2018» відбулись на Волині

2289

З 07 по 09 червня ц. р. у м. Луцьку відбувся обласний етап Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій – 2018»

Взяти участь у фінальній частині заходу до столиці Волині зібрались 240 учнів та їх наставники, переможці районних, міських етапів з 15-ти територій регіону.

На урочистому відкритті змагань, яке відбулось у Волинському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні учасників привітав начальник Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України – Олександр Манахін, представники виконавчої влади та благодійники.

Протягом трьох днів школярі змагались з бігу на 60, 80, 1000 метрів, стрибках у довжину, силовій вправі, естафеті 8 х 50 м., метання м’яча  на дальність та з плавання на 50 м.

Змагання відбувались у цікавій та захоплюючій боротьбі.

В окремих видах програми першість виборювали семикласники Ківерцівського, Луцького, Рожищенського, Ратнівського, Горохівського, Камінь-Каширського районів, міст Володимира-Волинського та Луцька. Однак, показавши високі результати у всіх видах багатоборства, перемогу вибороли учні Ратнівського району. Друге і третє місця у школярів Луцького району та міста Луцька.

За підсумками змагань переможці і призери отримали дипломи в окремих видах багатоборства, а у загальнокомандному заліку дипломи і кубки управління освіти, науки та молоді ОДА та Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України.

Від імені всіх учасників змагань начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України подякував керівникам Луцького стадіону «Авангард» Волинського обласного військового ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні, які надали можливість учням ЗЗСО змагатись на найкращих спортивних аренах обласного центру.