Стартувала Спартакіада працівників запорізьких коледжів

1555

На базі Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ Запорізьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту спільно з обласними галузевими профспілковими організаціями були проведені обласні змагання серед працівників закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації 2017-2018 навчального року.

За побажаннями учасників змагань, цього року змагання проводяться у два етапи. 17 травня коледж радіоелектроніки приймав змагання з шахів, тенісу настільного та стрільби, а 30-31 травня на майданчиках Запорізького гідроенергетичного коледжу відбудуться змагання з ігрових видів спорту – баскетболу 3х3 та волейболу. Під час урочистого відкриття спартакіади викладачів, привітав учасників заступник начальника Запорізького обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту МОН Віталій Івакін:

• Радий що педагоги демонструють молоді чудовий приклад любові до спорту та здорового способу життя, – зазначив Віталій Івакін, – Зичу учасникам гарного настрою, бадьорості, спортивної наснаги та отримати задоволення від цих змагань!

У змаганнях з тенісу кубок переможця отримала команда Запорізького гідроенергетичного коледжу, другою стала команда коледжу радіоелектроніки, третє місце – у Запорізького будівельного коледжу. Приз кращого гравця цих змагань виборов Сергій Настич (коледж радіоелектроніки), серед жінок в особистій першості перемогла Олена Строколіс (гідроенергетичний коледж).

Дебютним видом змагань серед працівників стала стрільба з пневматичної гвинтівки. Почесний приз кращого снайпера отримала Ніна Куль (коледж радіоелектроніки), яка набрала 31 очко з 50 можливих. Саме завдяки їй коледж радіоелектроніки святкував перемогу у цих змаганнях, «срібло» – у команди металургійного коледжу, працівники гідроенергетичного коледжу – треті. Серед чоловіків першим серед стрільців став Євген Баранов (металургійний коледж). До речі, Євген став єдиним, хто брав участь у всіх трьох змаганнях и отримав призові місця у кожному з них.

Найдовшими за часом проведення виявились змагання зі швидких шахів, перемогу у яких здобули викладачі Запорізького  гідроенергетичного коледжу. Другою стала команда металургійного коледжу, на третьому місці господарі змагань – коледж радіоелектроніки. Приз кращого шахіста дістався Ірині Гуленко (гідроенергетичний коледж).

Команди-учасниці змагань 17 травня:

1. Запорізький будівельний коледж;
  2. Запорізький гідроенергетичний коледж ЗДІА;
  3. Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ;
  4. Запорізький медичний коледж;
  5. Запорізький металургійний коледж ЗДІА.

30-31 травня до них долучиться команда Запорізького педагогічного коледжу. Відкриття змагань у другому залі гідроколеджа о 15-00.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України