Стартувала XV обласна Спартакіада серед учнів загальноосвітніх шкіл-інтернатів Миколаївської області

1412

19 жовтня 2018 року  у м. Миколаєві на Центральному стадіоні відбулися змагання з легкої атлетики серед учнів загальноосвітніх шкіл-інтернатів 2002 року народження і молодших.

На перші старти XV обласної Спартакіади прибули команди: Миколаївської ЗОШ-інтернату № 3, Комунального закладу «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів – центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації», Вознесенської ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів «Обдарованість», Антонівської ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів Новоодеського району, Шевченківської ЗОШ-інтернату І-ІІ ступенів Вітовського району.

Учасників змагань привітав Голова федерації з легкої атлетики у Миколаївській області, директор Миколаївської СДЮСШОР з легкої атлетики Анатолій Бугайов.

У програмі змагань для юнаків та дівчат: біг 60 м, стрибки у довжину, метання м’яча, комплексна естафета 8 х 50м. Кожен учасник приймав участь у 2 видах програми та естафеті. Командний залік – 12 кращих результатів.

Переможцями серед юнаків та дівчат в окремих видах програми стали учні:

– біг 60 м – Пархоменко Павло – Антонівська ЗОШ-інтернат, Кемошик Дар’я – КЗ –  «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. – центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації»;

– стрибки у довжину – Стурза Станіслав – Миколаївська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. № 3, Оцет Тетяна – Вознесенська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. «Обдарованість»;

– метання м’яча – Федотов Ігор – Антонівська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст., Кемошик Дар’я – Комунальний заклад «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. – центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації».

Призові місця з естафетного бігу 8 х 50 м посіли команди:

– І місце – Антонівської ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст.;

– ІІ місце –Комунального закладу «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. – центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації»;

– ІІІ місце – Шевченківської ЗОШ-інтернату І-ІІ ст.

У загальному командному заліку І місце виборола команда Антонівської ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст., ІІ місце – Вознесенська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. «Обдарованість», ІІІ місце посіла команда Комунального закладу «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. – центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації».

Команди, які посіли І, ІІ, ІІІ місця нагороджені кубками, дипломами обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо наполегливості у досягненні нових спортивних вершин.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України