Стартували перші онлайн Спортивні ігри коледжів Дніпропетровщини

806

За участю обласної федерації шахів в першому виді програми ігор змагалися шахісти.

В особистих змаганнях серед юнаків перше місце виборов Володимир Бутенко з Придніпровського державного металургійного коледжу, другу місце у студента Нікопольського фахового коледжу Національної металургійної академії України Леоніда Дубовика, третє місце у Дмитра Донца з Автотранспортного коледжу.

Серед дівчат перше місце виборола Катерина Ковальова, друге місце у Оксани Однорог обидві студентки Дніпровського транспортно-економічного коледжу, третє місце посіла Анна Зінзікова з Криворізького будівельного коледжу.

В командних змаганнях перше місце у команди Придніпровського державного металургійного коледжу, на другому Нікопольський фаховий коледж Національної металургійної академії України, третє місце посіла команда Дніпровського транспортно-економічного коледжу, студенти якого виборювали перше та друге місця в змаганнях Спортивних ігор України серед коледжів з шахів.

В лютому наступного року онлайн ігри продовжаться змаганнями з баскетболу серед юнаків та дівчат, гирьового спорту, черлідингу.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів