Стартували XVIII Спортивні ігри школярів Волині

1236

Згідно з планом спортивно-масових заходів управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України традиційно на початку лютого у місті Володимирі-Волинському стартували Спортивні ігри школярів Волині.

Цьогоріч мали честь відкрити XVIII Спортивні ігри збірні команди школярів з баскетболу (юнаки 2003 р.н. і молодші).

У змаганнях взяло участь 18 команд з міст і районів області та об’єднаних територіальних громад, а це близько 260 учасників.

На урочистому відкритті учасників та їх тренерів привітали начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Олександр Манахін, начальник управління освіти, науки, молоді та спорту Володимир-Волинської міської ради В’ячеслав Петрук, які наголосили на необхідності проведення таких спортивно-масових заходів, відзначили важливість фізичної культури і спорту в житті сучасної молоді.

Слід відзначити, що всі ігри пройшли у винятково напруженій боротьбі, адже не менше 50% команд претендували на перемогу.

За підсумками XVIII Спортивних ігор школярів Волині перше місце виборола команди м. Луцька (тренер Сергій Смітюх), друге та третє місця посіли відповідно учні шкіл міст Нововолинська та Володимира-Волинського.

Переможець та призери змагань нагороджені дипломами відповідних ступенів Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів