Столичне училище відкрило оновлену тренажерну залу

1120

20 листопада 2018 року у Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну відбулась значна подія – після оновлення було відкрито сучасну тренажерну залу.

Приміщення цієї зали було капітально відремонтовано та отримало сучасне тренажерне обладнання. В ньому  можливо проводити навчальні заняття де одночасно можуть займатися повна учнівська група. У поза навчальний час він буде відкритий і для працівників училища.

На заході були присутні Начальник управління професійної освіти, прогнозування та розвитку інфраструктури освіти  МОН України Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Олег Бондаренко, представник  Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Володимир Лосєв.

Начальник Управління висловив подяку керівництву закладу за оновлення зали, увагу розвитку фізичної культури та спорту в училищі. Учням та працівникам побажав плідно працювати на зміцненні свого здоров’я.

Учні училища продемонстрували присутнім можливості нового обладнання та подякували усім причетним до цієї події за нову сучасну тренажерну залу.

Ми сподіваємось, що в системі професійної освіти будуть відбуватися частіше такі приємні події!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

.

 

Коментарі

коментарів