Столичні баскетболісти стали чемпіонами Спартакіади профтехосвіти України

1217

Завершились змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат та юнаків у програмі Спартакіади серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти України.

У місті Вінниця з 22 по 24 березня та з 28 по 30 березня проводились фінальні ігри Спартакіади профтехосвіти України з баскетболу 3х3. Першими розпочали боротьбу дівчата. Збірна команда професійної освіти м Києва, до складу якої увійшли Назарок Любов, Скіба Діана, Яблукова Марія з Київського вищого професійного училища будівництва та дизайну та Аліна Легенька з Державного навчального закладу «Центр професійної освіти інформаційних технологія, поліграфії та дизайну» розпочали ігри з перемог, але далі суперниці виявились сильніше нашого квартету. За підсумками ігор вони посіли шосте загальнокомандне місце.

Далі у боротьбу за нагороди вступили юнаки на чолі з досвідченим спеціалістом з баскетболу 3х3 керівником гуртка Київського вищого професійного училища будівництва та дизайну Артуром Будогяном. В цьому році збірна ЗПО м. Києва вирушила до м. Вінниці дуже сильним складом. Квартет команди складався з учнів двох навчальних закладів Пирогов Даніїл, Сергійко Олександр з Київського вищого професійного училища будівництва та дизайну та брати Філіпови Костянтин та Максим з Вищого професійного училища № 33 м. Києва.

Не програвши жодної гри юнаки профтехосвіти м. Києва завоювали чемпіонські медалі.

Вітаємо наші команди, тренерів та керівників фізичного виховання з вдалим виступом на вищезазначених змаганнях.

Особисто висловлюємо подяку директорам навчальних закладів, що знайшли можливість відрядити команди і доклали чималих зусиль для організації поїздки їх вихованців.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів