Столичні гімнасти – переможці ІІІ літньої Гімназіади України з гімнастики спортивної

519

Наприкінці червня місто Кропивницький Кіровоградської області гостинно приймало гімнастів у фінальних змаганнях ІІІ літньої Гімназіади України з гімнастики спортивної. Всього участь у змаганнях взяли спортсмени з шести регіонів України, де столичні спортсмени вибороли призові місця майже у всіх видах програми.

Так серед юнаків Антощенко Микола (школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва) здобув бронзові нагороди у таких видах програми як вправи на коні, на кільцях і на брусах, а в багатоборстві він виборов срібну нагороду. У вправах на перекладині ІІІ місце виборов Швед Святослав (Голосіївський ліцей № 241).

Серед дівчат п’єдестали у вправах на брусах та в опорному стрибку були за представницями міста Києва, вихованками «Олімпійського фахового коледжу імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України»: на брусах І місце – Жгут Богдана, ІІ – Крилова Тетяна, ІІІ – Чефранова Марта, а в опорному стрибку І місце – Жгут Богдана, ІІ – Чефранова Марта, ІІІ – Нещеретна Софія. Також у багатоборстві серед дівчат золото завоювала Жгут Богдана, а Чефранова Марта виборола бронзу. У вільних вправах І місце посіла Чефранова Марта, а ІІ – Жгут Богдана.

Тож у командній першості наші юні спортсмени були попереду: дівчата вибороли золото, а хлопці стали срібними призерами Гімназіади. 

Така кількість переможних виступів наших спортсменів дала змогу м. Києву посісти І місце у загальнокомандному заліку серед регіонів України.

Вітаємо чемпіонів ІІІ літньої Гімназіади України з гімнастики спортивної, зичимо подальших успіхів та вдосконалення своєї майстерності.

Київське міське відділення  Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів