Столичні школярі – бронзові призери фінальних змагань II Зимової Гімназіади України з біатлону

602

З 1 по 5 березня в с. Тисовець Сколівського району Львівської області відбувались змагання II зимової Гімназіади України з біатлону. Участь у змаганнях Гімназіади взяли майже 100 учнів з 6 областей України. 

Місто Київ на змаганнях представляли 20 учнів 2002-2004 р.н. з 15 закладів загальної середньої освіти столиці. За кількістю здобутих нагород збірна Команда м.Києва посіла третє загальнокомандне місце, виборовши кубок та бронзові нагороди змагань.

Загалом, упродовж п’яти змагальних днів юні біатлоністки змагалися у індивідуальній гонці (юнаки на дистанції 10 км, а дівчата на дистанції 7,5 км), у спринті (на дистанції 6 км юнаки, зброя на рубежі та 5 км дівчата, зброя на рубежі) та змішаній естафеті (2 юнаки + 2 дівчини) на дистанції 6 км.

Переможців та призерів змагань привітали та нагородили начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, учасник зимових Олімпійських ігор 2010 у Ванкувері Сергій Седнєв, призерка Олімпійських ігор у Ліллехамері Валентина Цербе-Несіна.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає учасників збірної команди м.Києва з бронзою ІІ зимової Гімназіади України та висловлює щирі слова подяки тренерам, представникам команди  Наталії Кравченко та Дмитру Похилому (ДЮСШ «Восход») за сприяння, допомогу у формуванні збірної команди м.Києва та спільний розвиток учнівського спорту столиці!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів