Столичні студенти стали золотими та срібними призерами з пляжного волейболу серед глухих спортсменів

395

16-21 серпня 2022 року у місті Баден (Австрія) відбувся 5-й чемпіонат Європи 2022 з пляжного волейболу серед глухих спортсменів.

Чемпіонат організували Австрійська спортивна асоціація глухих (ÖGSV) разом з місцевою компанією HSG-Events.

У чемпіонаті взяли участь 11 жіночих і 9 чоловічих команд з 9 країн Європи. Чехія, Угорщина, Італія, Литва, Польща, Швеція, Україна, Німеччина і, звичайно, Австрія. Господарі надають 1 жіночу та 2 чоловічі команди, а також молодіжну чоловічу команду.

Збірну команду України представляли студенти Київського фахового коледжу прикладних наук: юнаки – Луніка Руслан, Карабець Стефан (гр. Об-21); дівчата – Бондзик Марія (гр БКЛ-21), Шпитко Христина (гр. ЛПв-19).

В результаті поєдинків юнаки вибороли золоті нагороди, а дівчата стали срібними призерами.

Треба зазначити, що фінал серед жіночих команд на Євро турнірі склався суто українським! І дівчата з Коледжу стали срібними призерами, віддавши перемогу іншим представницям України, парі Яцькова/Брилюк, у фінальному матчі з рахунком 0:2.

Щиро вітаємо юних спортсменів, вдячні за їх боротьбу на міжнародних спортивних аренах, яка демонструє нашу українську непохитність.

Київське міське відділенні Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України