Студент ДТЕУ – чемпіон Києва з греко-римської боротьби

148

Минулого тижня на базі Міжрегіональної академії управління персоналом відбувся відкритий чемпіонат міста Києва з греко-римської боротьби, який був відбірковим на чемпіонат України.

На змагання, привітати учасників, завітали почесні гості – Олімпійські чемпіони Ельбрус Тедеєв та Жан Беленюк. Також до вітань приєднався Ростислав Щокін, президент Асоціації спортивної боротьби м. Києва і МАУП.

Блискучим став виступ для студента другого курсу Державного торговельно-економічного університету Гавричкіна Миколи. Він виступав у ваговій категорії 60 кг, технічно здолавши кожного суперника та не залишив їм шансів на золоту медаль і отримав право змагатися на чемпіонаті України, де виборюватиме путівку на чемпіонати Європи та Світу.

Щиро вболіваємо за Миколу та сподіваємось на його не менш захопливу боротьбу за головні нагороди у чемпіонатах Європи та Світу. Адже він майстер спорту з класичної боротьби, член збірної команди України, чемпіон України до 20 років (2018-2022), переможець і призер чемпіонатів України до 23 років (2020-2021), призер чемпіонату України серед дорослих (2021), учасник Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу.

Українці – сильна нація, що невпинно доводять наші студенти та учні на спортивних фронтах.

Дякуємо Захисникам України!

Слава Героям! Слава Україні!

Київське міське відділення Комітету з фізичного вихованні та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів