Студент із Запоріжжя став бронзовим призером чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА

641

З 17 по 20 серпня 2022 року в Абу-Дабі (ОАЕ) проходив чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів.

У змаганнях спортсменів до 15 років бронзовим призером став спортсмен із Запоріжжя, студент  економіко-правничого фахового коледжу Запорізького національного університету (факультет фізичного виховання та спорту) Артем Давидченков.

Хлопець виступав у ваговій категорії 77 кг. Відзначимо, що юнак зазвичай виступає у більших вагових категоріях , однак оскільки на чемпіонаті світу у його віковій групі більшої ваги ніж 77 кг не було, Артемові довелося за півтора місяці скинути 15 кг! Та попри всі труднощі, наш земляк зумів піднятися на п’єдестал пошани чемпіонату світу.

Відзначимо, що здобуток запоріжця допоміг збірній України виграти перше місце у медальному заліку чемпіонату світу! Наші юні спортсмени мають 32 медалі – 8 золотих, 14 срібних та 10 бронзових нагород.

Додамо, що тренує Артема Давидченкова Віталій Валентинович Шостак.

Попри юний вік Артем має чимало досягнень – багаторазовий чемпіон Запорізької та Дніпропетровської областей по ММА, греплінгу та Джиу Джитсу. Чемпіон України за версією Еліт 2021р. Чемпіон України з Джиу Джитсу за 2018 р.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України