Студент НУФВСУ продовжує успішні виступи у сноуборді на міжнародній арені

86

Михайло Харук – студент Національного університету фізичного виховання і спорту України, сноубордист, що виступає у слаломі, чемпіон світу серед юніорів 2019. 

Поточний рік Михайло розпочав успішними виступами на міжнародній арені. На змаганнях ХХХІ Всесвітньої зимової Універсіади в американському Лейк-Плесіді, що тривала з 11 до 22 січня, Михайло завоював дві медалі для української студентської збірної. В передостанній день змагань він виборов для України золото у гігантському паралельному слаломі, що стало визначною подією не лише для Михайла, а й для всіх нас, бо це була перша і єдина золота нагорода для нашої збірної і не лише на цій Універсіаді, а й з урахуванням попередніх! Раніше в цьому виді спорту були завойовані нашими спортсменами лише срібні і бронзові нагороди.

 А наступного дня під самісіньку церемонію закриття Всесвітньої Універсіади Михайло став бронзовим призером ще й у паралельному слаломі. Завдяки своїм здобуткам Михайло Харук став самим результативним спортсменом нашої збірної на змаганнях Всесвітньої зимової Універсіади.

Після  Лейк-Плесіду Михайло взяв участь у змаганнях етапу Кубку Європи, що проходили в австрійському Сімонхохе, де продовжив підкорювати снігові схили. Він тріумфував у паралельному слаломі-гіганті, де українському сноубордисту не було рівних! У фіналі Михайло випередив представника Японії і завоював золото для України!

До речі, це перша перемога Михайла на етапі Кубка Європи. До цього він двічі здобував срібні нагороди.

Щиро вітаємо Михайла Харука і його тренера з успішними виступами і бажаємо нових переможних виступів у майбутньому! І звичайно очікуваної  Перемоги для всієї України!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів