Студент Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка успішно виступив на Кубку Світу

1001

В японському місті Саппоро цими днями триває фінал Кубка Світу з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору. Студент Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Тарас Радь здобуває золото та срібло змагань. Перемогу наш земляк здобув в біатлоні (спринт) на дистанції 7,5 км, виступаючи в класі LW 10-12 (сидячі) та срібну нагороду у біатлоні на дистанції 12,5 км. Тренер спортсмена – заслужений тренер України Віктор Федорчак.

Наразі, як повідомляє Національний комітет спорту інвалідів України, національна паралімпійська збірна команда України з лижних перегонів та біатлону продовжує лідирувати в медальному заліку змагань, завоювавши 5 золотих, 5 срібних, 4 бронзових нагороди. У її складі виступають  33 спортсменів. Змагання в Японії триватимуть до 17 березня включно, у них беруть участь представники 14 країн світу.