Студент ТНПУ ім. В. Гнатюка здобув 5 медалей на Кубку Світу з лижних перегонів та біатлону

297

У місті Вуокатті (Фінляндія) завершився паралімпійський Кубок світу з лижних перегонів та біатлону. Участь у цих змаганнях взяли спортсмени з 21 країни світу. Команду України представляли 25 спортсменів з інвалідністю. У її складі виступав тернополянин – майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів та заслужений майстер спорту України біатлону, вихованець ДЮСШІ «Інваспорт», студент магістратури факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Тарас Радь. Спортсмен змагався серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору у класі LW 10-12 (сидячі).

Результати Тараса Радя на Кубку світу у Фінляндії були просто вражаючими. Так, Тарас завоював бронзову нагороду у лижних перегонах спринт, «золото» у біатлоні на дистанції 12,5 км, «срібло» – у біатлоні на дистанції 10 км, золоту медаль наш земляк виборов і у біатлоні спринт естафеті, де він виступав у команді разом із Максимом Яровим, і ще одне «золото» приніс йому також біатлон спринт на дистанції 7,5 км.

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України